Jest w kamieniu jakaś siła...
Jest w ludziach ,którzy się nim parają,
Fascynacja i oddanie

(J . W . Goethe)

Bezpośredni importer

oferujemy ponad 300 odmian:
marmury, granity, piaskowce,
wapienie, łupki, oraz inne materiały
wg upodobania klienta

oferta firmy

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom zwiększyliśmy naszą ofertę do ok. 300 odmian kamieni naturalnych. Są to: GRANITY, MARMURY, TRAWERTYNY, PIASKOWCE oraz ŁUPKI i AGLOMARMURY. Od roku 2000 oferujemy kamienie naturalne z praktycznie każdego zakątka świata - w pełnym bogactwie kolorów i wzorów.

Realizujemy kompleksową obsługę kamieniarską inwestycji budowlanych - od projektu, poprzez wykonanie elementów i ich montaż, aż do konserwacji i serwisowania (odnawianie starych posadzek).

Na każdym etapie inwestycji służymy radą i fachową pomocą w doborze konkretnego kamienia, dostosowując materiał do najbardziej wysublimowanych potrzeb naszych klientów tak, aby jak najdłużej cieszył oko oraz aby maksymalnie wykorzystać jego naturalne właściwości fizyczne i estetyczne. Służymy radą co do eksploatacji, zabezpieczania, konserwacji i renowacji powierzchni kamiennych - prowadzimy również sprzedaż doskonałych preparatów do kamieni naturalnych.

Oferujemy także pełny zakres obróbek - od szlifu i poleru, poprzez groszkowanie i płomieniowanie (właściwości antypoślizgowe) do obróbki tzw. antycznej, kiedy to powierzchnia kamienia staje się identyczna jak na posadzce sprzed 200-300lat.

Najnowszą naszą propozycją są MOZAIKI ANTYCZNE, oparte m.in. na wzorach bizantyjskich. Aktualnie proponujemy ok. 50 różnych wzorów wykonywanych metodą tradycyjną lub też najnowocześniejszą metodą cięcia kamieni strumieniem wody.

Ponadto wykonujemy elementy małej architektury: FONTANNY, ŁAWY, KWIETNIKI, STOLIKI oraz RZEZBY ogrodowe i sakralne.

Dla tych z Państwa, którzy projektują lub realizują duże inwestycje w zakresie budowy dróg i placów miejskich oferujemy m.in. granitową kostkę brukową, krawężniki, słupy ogrodzeniowe itp. wykonywane wg. Norm DIN i PN.

Kamienie naturalne zdobywają coraz większe uznanie wśród inwestorów
i architektów, do grona których chcielibyśmy dołączyć także Państwa.

Służymy Państwu naszą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań
lub potrzeby dodatkowych informacji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY